פקע היפר גן הינו מרכז גינון והשקיה מקבוצת המשביר לחקלאי הממוקם ברחובות ומתמחה באספקת מגוון רחב של אביזרי גינון והשקיה ללקוחות מוסדיים, גינות פרטיות, רשויות מקומיות ושווקים קמעונאיים.

פקע היפר גן הוקם ברחובות בשנת 1981 כחנות פרטית ששמה לה למטרה לספק את מגוון המוצרים והשירותים הדרושים להקמת גינה וטיפוחה תוך דגש על שירות אישי, מקצועי ואיכותי. בשנת 2001 נרכש פקע על-ידי קבוצת המשביר לחקלאי ומאז מינף את מגוון המוצרים וההיצע תוך ניצול ההשתייכות לגוף שיווקי גדול מחד ושמירה על שירות אישי ומקצועי מאידך.

פקע היפר גן הינו מרכז גינון ייחודי בהיקפו, במגוון מוצריו וברמת השרות שהוא מציע ללקוחותיו. צוות פקע כולל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומי הדברה, השקיה, דישון וטיפוח הגן. צוות החברה מתעדכן באופן שוטף אודות מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות בשוק על מנת לענות על צרכי הלקוח המשתנים מיום ליום.

הצוות שם לו למטרה להדריך ולספק את כל מגוון המוצרים הדרושים לשם הקמה וטיפוח הגן החל משלב התכנון וההקמה ועד לשלב הריענון והטיפוח.

ההתמחות של פקע אומנם בגינון והשקיה אבל ניתן למצוא בו גם כל מה שקשור באביזרי נוי וטיפוח הגינה והבית, מוצרים לפנאי ונופש, מבחר מוצרים לחיות מחמד, ביגוד והנעלה, אינסטלציה ביתית וציוד טכני משלים כגון: מריצה, סוגי גדרות, יריעות, רשתות צל, כלי ניקוי, ועוד..

בכדי להשלים את חווית הקניה ללקוח הוקמה בפקע המשתלה המקסימה שלנו המתמחה בצמחים, מוצרים ואביזרי נוי לקישוט והשלמת הגינה